Saturday, November 19

KKCenterhk X&D Full Nail Art Water Decals - 10#

Hey! Do you recall mexican skulls? These are symbols of 1st and 2nd of November in Mexico, to celebrate their 'version' of All Soul's Day.
I got those nail water decals from Kkcenterhk. I chose, again, water decals by X&D, because of great quality and very easy application (Do you remember butterflies nail water decals? I couldn't say any bad word about them...
...Until now. They were not sticky AT ALL. I used some glue which destroyed those decals even more.
After 2 days - no damage, but I couldn't stand wearing those ripped decals anymore. I'm still hoping it was just one pack of decals like that, because butterflies and zips, also from Kkcenterhk, were the best decals I've ever had.


Hej! Kojarzycie meksykańskie czaszki? Symbole Dnia Zmarłych w Meksyku. Bardzo podoba mi się ten motyw :)
Dlatego też przy wybieraniu kolejnych naklejek wodnych od Kkcenterhk zdecydowałam się niemal od razu na te. Z poprzednich naklejek firmy X&D, motylków, byłam bardzo zadowolona - świetna jakość i bardzo łatwe w użyciu. Nie mogłam powiedzieć o nich złego słowa...
...Do teraz. Naklejki były śliskie i kompletnie nie klejące. Zdecydowałam się użyć odrobinę kleju do paznokci - pogorszyłam jeszcze bardziej sprawę - naklejki się porwały.
Po dwóch dniach nie były starte, nic nie odpadło, ale psychicznie nie wytrzymałam z takimi paznokciami. Mam nadzieję, że to było jedno z niewielu takich opakowań, ponieważ motylki i zamki, także ze sklepu Kkcenterhk były najlepszymi naklejkami pod względem jakościowym jakie kiedykolwiek miałam.

* * *

This product was sent to me for a review
Produkt został wysłany mi do recenzji

6 comments:

 1. Ten rodzaj naklejek wodnych jest moim zdaniem najtrudniejszy do opanowania. Nie trzymają się paznokcia dopóki z wierzchu się ich bardzo ostrożnie bezbarwnym topem nie potraktuje. Szkoda, że nie chciały współpracować, bo wzorek bardzo ciekawy :)

  ReplyDelete
 2. Meksyk moja miłość <3 pazurki wyszły świetne

  ReplyDelete
 3. Zabójczo piękny wzór, szkoda że się źle przyklejają.

  ReplyDelete
 4. Wzór mi się nie podoba, ale o gustach się nie dyskutuje :) Calopaznokciowe nakejki Kkcenterhk też się u mnie nie sprawdziły, pojedyńczych jeszcze nie używalam.

  ReplyDelete
 5. It looks so awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeee<3

  ReplyDelete