Friday, September 16

KKCenterhk X&D Full Nail Art Water Decals- 39#

Hey there! Ready for the KKCenterhk X&D Full Nail Art Water Decals review? I know, I'm super excited, in fact this is my very first co-operation :) KKCenterhk offered me to try X&D Water Decals. I chose white with butterflies, number 39# available HERE, I loved it. And those came to me in an envelope with interesting, though suspicious closing:

Witajcie! Gotowi na recenzję KKCenterhk X&D Full Nail Art Water Decals? Jestem bardzo podekscytowana, to w końcu moja pierwsza współpraca :) KKCenterhk zaproponowali mi spróbowanie naklejek wodnych X&D. Wybrałam wzorek z motylkami, numer 39# dostępny TUTAJ. Naklejki przyszły do mnie w kopercie z bardzo interesującym, aczkolwiek podejrzanym zamknięciem:

Anybody could have opened it and I wouldn't know about it. Well I haven't heard yet about any stealings from packages with such a closing, so let's come to the point - to the water decals.


Każdy mógłby je otworzyć i nikt by nie zauważył. Ale jeszcze nigdy nie słyszałam o kradzieżach z przesyłek od KKCenterhk, więc przejdźmy do naklejek :)


The application was super-easy. Instruction on the back is very shortened, but understandable. As always start with cleaning the nails' surface. Cut the images and put into the water. Keep them in the water until the pattern 'peels' from the cardboard. Take the pattern and carefully stick it to the nail. They are pretty resistant, I managed not to destroy any of the decals (there are only 10 in the set). Push until everything is smooth. Then top coat, and done :)

Aplikacja jest banalna. Instrukcja na odwrocie opakowania jest bardzi skrócona, ale po obrazkach można się domyśleć jak je założyć krok po kroku. Po pierwsze, czyścimy powierzchnię paznokci. Wzory wycinamy z tekturki, nie musi to być równe czy dokładne. Po włożeniu do wody i odczekaniu kilkunastu sekund wzór odchodzi od owej tekturki. Bierzemy wzorek delikatnie w palce i przykładamy do paznokcia, układając go dokładnie. Naklejki są wytrzymałe, żadnej na szczęście nie zniszczyłam, w opakowaniu jest ich tylko 10 więc trzeba uważać ;) Kiedy naklejka wyschnie, kładziemy top coat i gotowe :)Those decals passed my resistance test - I wore them for 5 days and and they were just little wiped at the end of the nails (you can see it on the second photo on a close-up).

Naklejki pomyślnie przeszły test wytrzymałości - 5 dni i minimalnie wytarte końcówki(widać to na drugim zdjęciu na zbliżeniu).

* * *

This product was sent to me for a review
Produkt został wysłany mi do recenzji

6 comments:

 1. Bardzo ładnie się te motylki prezentują na paznokciach :)

  ReplyDelete
 2. oo te motylki super wyglądają na paznokciach:))

  ReplyDelete
 3. Ale cudeńka! Wyglądają jak żywe:)

  ReplyDelete
 4. ślicznie wygladaja te motylki, chociaz jak na mnie to chyba za duze :)

  ReplyDelete