Thursday, December 15

KKcenterhk X&D Full Nail Art Water Decals- 107#

I decided to give those water decals one more chance. They were better than the previous one, but still not so good as the first time. Here are pics of more water decals by KKCenterhk:

Zdecydowałam się dać im jeszcze jedną szansę. Wyszło lepiej niż ostatnio, ale nie tak fajnie jak za pierwszy razem (motylki). Zdjęcia z moich poprzednich przygód z naklejkami wodnymi:


X&D Full Nail Art Water Decals- 39#X&D Full Nail Art Water Decals - 10#


Their quality now is horrible. Plase, X&D, bring back the decals I was in love with!
Going back to decals 107#, to buy here, it was really hard to make such an effect. I need to wait until they glue to the nail, then push on them to make them smoother. 2 layers of top coat and they lasted 4 days without chipping off.
Some patterns of X&D Nail Water Decals are worth the effort. If you had a chance to try the latest decals, you know what I feel.


Ich właściwości klejące są okropne. Nie, przepraszam, one w ogóle ich nie mają. Błagam, X&D, przywróćcie naklejki w których się zakochałam!
Wracając do wzoru 107#, dostępnego tutaj, bardzo ciężko było mi uzyskać efekt widoczny na zdjęciu. Musiałam poczekać, aż wyschną i przykleją się całkowicie. Później mnóstwo uciskania i wygładzania, żeby były gładkie. 2 warstwy topa, po 4 dniach zaczęły się widocznie ścierać i odpadać przy skórkach.
Niektóre wzory naklejek X&D są warte wysiłku. Jeśli miałyście szansę spróbowania starszej wersji naklejek, wiecie co czuję...* * *

This product was sent to me for a review
Produkt został wysłany mi do recenzji

9 comments:

 1. I wanted to try these but I feel they're over-priced

  ReplyDelete
 2. Oczywiście motylki najładniejsze ;)

  ReplyDelete
 3. Ja niestety nie miałam okazji wypróbować starszej wersji, ale skoro były lepsze to bardzo szkoda... Bo te w jakości są straszne... :/

  ReplyDelete
 4. Motylki wyglądają jak malowane farbką akrylową :)

  ReplyDelete
 5. Mi się podobają strasznie różyczki ;)

  ReplyDelete
 6. Ojj motyli przeurocze ;)) ale ostatnie różyczki też bardzo ładne. Ja jeszcze nie miałam do czynienia z żadnymi naklejkami.

  ReplyDelete
 7. motylki prezentują się najlepiej :)

  ReplyDelete
 8. Loved these ones! Skulls decals are my faves!
  Have a nice day =D
  Rock Ur Outfit (bilingual)
  rockuroutfit.blogspot.com

  ReplyDelete