Tuesday, August 16

Sephora: Tomorrow, Detox!

Awesome mix of green and silver, 2 layers (1 is enough, but the brush makes it difficult ;p) It's not my colour unfortunately, I don't feel good with it. But it doesn't mean it's not georgeous! :)
1st photo is left hand outdoors, 2nd photo is right hand indoors.


Super połączenie zieleni i srebra, 2 warstwy (1 starczy, ale pędzelek trochę to utrudnia). Nie jest to mój kolor niestety, ale to nie znaczy, że jest brzydki :P
Pierwsze zdjęcie lewa ręka na zewnątrz, drugie zdjecie prawa ręka w pomieszczeniu.Oh, I love Sephora's nail polishes so much I can't stop buing them! In one of their store's polishes are for 6PLN! (regular price is 19...) but I can't, I can't spend more money... I need to save for KIKO (yes, I'm going to Italy soon ;) anyway, now as I'm still at home I wish for better weather (not only for me, for all of you).

Kocham lakiery Sephory i ciągle chce kupować nowe! W jednym z ich sklepów są po 6zł (normalna cena 19...) ale nie moge, nie moge wydawać tyle pięniędzy. Oszczędzam na kilka KIKO (wyjeżdżam niedługo do Włoch ;).
A teraz, jak jestem jeszcze w domu, życzę sobie lepszej pogody, życze jej także Wam. Nawet na zakupy nie chce mi się wychodzić w takie dni...

4 comments:

 1. Ładny kolor :)
  Pogoda rzeczywiście nas nie rozpieszcza tego lata, mam nadzieję, że chociaż końcówka sierpnia będzie ładna...

  ReplyDelete
 2. Kolorek bardzo ładny; życzę udanego wyjazdu, zazdroszczę, mi udało się tylko wstąpić na 1 dzień do Włoch w tym roku.

  ReplyDelete
 3. za to to bardzo mójjj kolorek! jest piekny!

  ReplyDelete
 4. Really gorgeous color <3 Wish I could pull off a shade like this... Also, your photography is beautiful :)

  http://thedollhousediary.blogspot.com/

  ReplyDelete