Wednesday, August 10

Holo Cheetah NOTD

That manicure I'm wearing for few days. Wondering "how to"? 1 coat of silver polish (Essence Romeo), 1 coat of holographic glitter (I used my own franken) and then I used nail art pen for 'cheetah'. If it wasn't my nails I would say these are nail foils... Yeah, I'm quite modest :D
Anyway, no more talking about that - I'm guessing you noticed I changed some things in the blog and added a query (you can see it on your right). I'm still preparing the "About me" site and "My collection". I hope you like that look of the blog :)


Noszę ten wzorek od kilku dni i jeszcze się nie znudziłam :P użyłam: lakieru Essence Romeo 1 warstwa, również jedna warstwa holo top coat (w tym wypadku mój własny franken, ale Essence Can't Cheat On Me też się sprawdzi) a potem tylko wzorek nail art penem, top i gotowe! Skromnie powiem, że gdybym zobaczyła je u kogoś pomyslałabym, że to nalepki :)
Ale dość o paznokciach, przejdźmy do spraw blogowych! Mam nadzieję, że widać zmiany, które wprowadziłam :) Byłabym wdzięczna za wypełnienie ankiety po prawej, chciałabym poznać zdanie czytelniczek na temat bloga, jego treści etc.


Have a nice evening! Since we have autumn this summer I'm spending mine watching House M.D...I hope you are not wasting as much time as I do ;)

Miłego wieczoru! Odkąd tego lata za oknem jesień ja co wieczór oglądam House M.D... Mam nadzieję, że Wy nie marnujecie tak czasu jak ja ;)

8 comments:

 1. Ankieta powinna być wielokrotnego wyboru :P Zaznaczyłabym co najmniej 2: swatche i nail arty ;)
  Pazurki ci wyszły przepięknie, naklejki mogą się schować :D

  ReplyDelete
 2. Ślicznie wyszło,strasznie lubię motyw panterkowy. A ankietę wypełniłam po prawej:P Zmiany jak najbardziej na plus.

  ReplyDelete
 3. fajna panterka :) ja całego House obejrzałam w zeszłe wakacje :P przerzuciłam się na criminal minds, kości i agentów ncis :P seriale to zło :P

  ReplyDelete
 4. jjjustii, dziękuję za zwrócenie uwagi :)
  hatsu-hinoiri ankieta jest wielokrotnego wyboru, widzę to w edycji. Jeśli inni też mogą wybrać tylko jedną opcję to postaram się jakoś to naprawić.

  ReplyDelete
 5. ślicznie Ci to wyszło. Ja polecam Czystą Krew. I Mada ma rację seriale to zło, które bardzo lubię :D

  ReplyDelete
 6. Pięknie Ci to wyszło :)
  No i jak zawsze - śliczne paznokcie, masz taką długą płytkę, nie to co moje okrąglaki :P

  ReplyDelete
 7. ah ja uwielbiam panterkę<3 jakiś czas temu sama zrobiłam w podobnej wersji kolorystycznej:)

  ReplyDelete
 8. ah ja uwielbiam panterkę<3 jakiś czas temu sama zrobiłam w podobnej wersji kolorystycznej:)

  ReplyDelete