Sunday, April 10

BCBGMAXAZRIA Amethyst with flakies :)


Another polish I've won (you can read about it in previous posts). Its very dark, something between red and purple. I put 2 layers, it dries very fast.:)

Kolejny wygrany lakier :) Jest bardzo ciemny, coś pomięzy czerwonym a fioletowym. Nałożyłam 2 warstwy i schnięcie super!

I think I was bored because I started thinking 'how to improve my nails' :D I looked to my polish box (I need bigger one now, I would never think I could have so much polishes, but here it happened...), took Pierre Rene's flakies and that was it!! I think I have never had such an amazing mani :D They were called 'Rasta nails' because of the colors - red, yellow and green :)

Chyba byłam znudzona tego dnia, kiedy malowałam paznokcie, bo na siłę probowałam wymyślić jak tu je ulepszyć :D Sięgnęłam do pudełka z lakierami, które ledwo się domyka i wygrzebałam flakies Pierre Rene. Nie spodziewałam się takiego efektu! Nie chciałam ich zmywać, ale zepsuły się następnego dnia - zostałam zmuszona do umycia naczyń :(
Mani nazwany 'Rasta paznokcie' :D
How do you like it? :)
Co o nich myślicie?

2 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. taa bluzki z krzyżami są zajebiste :D aaa i musisz mi kiedyś zrobić takie pazurki bo są świetne! :) - niejaka Kinga z 2c - :)

    ps.: jak żeś mój blog znalazła haha ? :D

    ReplyDelete